Dobre zakończenie rundy jesiennej, AMSPN Hetman Zamość wygrywa z Orionem!

Bardzo dobrze zakończyli rundę jesienną piłkarze AMSPN Hetmana Zamość, podopieczni Andrzeja Rycaka i Włodzimierza Kwiatkowskiego pokonali u siebie Orion Niedrzwica Duża 1:0 (0:0).

Pierwsza połowa była zdominowana przez gospodarzy jednak brakowało skuteczności, piłkarze Orionu skupiali się na grze w obronie. W drugiej połowie kibice na stadionie w Zamościu oglądali bardzo dobre zawody, Hetman miał wiele okazji jednak dopiero w 70' Kamil Pliżga strzelił bramkę na 1:0. Na szczególne wyróżnienie po meczu zasłużyli: Kamil Pliżga i wchodzący z ławki rezerwowych Kamil Krawiec.

AMSPN Hetman ma na koncie 28 punktów i przynajmniej do niedzieli są liderami IV ligi. W 16 kolejce piłkarze z Zamościa podejmą u siebie Górnika II Łęczna (termin meczu jeszcze nie znany), już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Warto jeszcze odnotować że dziś na meczu pojawiły się piłkarki ekstraligowego AZS-u PSW Biała Podlaska.

AMSPN Hetman Zamość - Orion Niedrzwica Duża 1:0 (0:0)

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, Mazur, J. Baran, Kudryavtsev, K. Wołoch, Skiba (Fidler), Dębicki (Bukowski), Bubeła, D. Baran (Krawiec), Pliżga, A. Wołoch (Emerle)