Sponsorzy

AMSPN Hetman Zamość zaprasza do współpracy polegającej na wzajemnym świadczeniu usług marketingowych. Oferta skierowana jest zarówno do firm, przedsiębiorstw, stowarzyszeń, jak i osób prywatnych. Poprzez reklamę w klubie piłkarskim firma może zdobyć bardzo duże grono odbiorców i potencjalnych klientów. Sport jest jednym z najlepszych nośników reklamy na świecie, a piłka nożna najpopularniejsza dyscypliną. Na rynku reklamowym największe firmy rywalizują o prezentowanie swoich marek na klubowych koszulkach i na terenie stadionów.

Doświadczenie trenerów, zaangażowanie i gospodarność działaczy, a przede wszystkim zapał i wytrwałość zawodników sprawiają, iż klub plasuje się w ścisłej czołówce piłkarskiej III ligi. Aktualną kadrę zespołu tworzą młodzi zawodnicy, wychowankowie kilku grup młodzieżowych uzupełnieni kilkoma doświadczonymi piłkarzami. Po osiąganych prze z nich wynikach, można zauważyć, iż wprowadzane metody szkoleniowe przynoszą oczekiwane efekty.

Zapraszamy do współpracy na wspólnie określonych zasadach. Każda ze stron w indywidualnych rozmowach określi swoje oczekiwania, cele i zadania. Ramy tej oferty są dla nas podstawą do negocjacji i wspólnych ustaleń, a nie ostateczną formułą.

Sponsorowanie klubu piłkarskiego nie jest tylko zabawą w sport, ale przede wszystkim inwestycją w przyszłość! W naszym klubie szkoli się kilkudziesięciu młodych i perspektywicznych zawodników. Wsparcie klubu jest również wsparciem dla nich, dla ich rozwoju i przyszłości.Jesteśmy zdeterminowani na sukces i wierzymy, że go odniesiemy.

Oferta sponsorska daje Państwu możliwość współtworzenia nowej karty w historii zamojskiego futbolu.

Mamy nadzieję, że nasza przyszła współpraca owocować będzie wieloma sukcesami sportowymi i biznesowymi, a profesjonalne działanie, działać będzie na obopólną korzyść – klubu oraz Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową!

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas na adres:amspnhetman@o2.pl
Przedstawimy Ci ofertę współpracy, którą będziesz mógł dostosować do swoich możliwości.Dzięki temu nie tylko wspomożesz nasz klub, ale otrzymasz również skuteczną reklamę.

źródło: www.hetman.zamosc.pl

SPONSORZY:

RESTAURACJA "SPORTOWA" PHU "STOLMER"