Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu AMSPN Hetmana Zamość

AMSPN Hetman Zamość zaczął sezon od wyjazdowego meczu z Górnikiem II Łęczna, mecz zakończył się bezbramkowym remisem ale AMSPN Hetman miał szansę na zdobycie 3 punktów jednak Czady nie wykorzystał karnego.

Górnik II Łęczna - AMSPN Hetman Zamość 0:0

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, Fidler, Mazur, Kudryavtsev, K. Wołoch, Skiba(Emerle), Bubeła, Czady, D. Baran, Pliżga (Krawiec), A. Wołoch (Dębicki)

W 2 kolejce Hetman podejmował u siebie Włodawiankę Włodawa. Ten mecz to był istny „Skiba Show”, zawodnik gospodarzy strzelił 2 bramki. asystował przy bramce Daniela Emerle. Honorową bramkę dla gości w 64 minucie strzelił Daniel Gawroński. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla AMSPN Hetmana Zamość.

AMSPN Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 3:1

3’ Skiba 64’ Gawroński

53’ Skiba

58’ Emerle

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, Fidler (Dębicki) , Mazur, Kudryavtsev, K. Wołoch, Skiba, Bubeła (J. Baran) , Czady, D. Baran, Pliżga (Krawiec) , A. Wołoch (Emerle)

W 3 kolejce w Łukowie Hetman mierzył się z tamtejszymi Orlętami. Hetman zagrał bardzo słaby mecz i odniósł pierwszą porażkę w sezonie. Jedyną bramkę strzelił dla Orląt Matuszewski. Do Łukowa przyjechała duża grupa kibiców Hetmana która dopingowała nasz zespół do samego końca.

Orlęta Łuków - AMSPN Hetman Zamość 1:0

82’ Matuszewski

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, D. Baran (Bubeła), Kudryavtsev, Mazur, K. Wołoch, J. Baran(Fidler), Czady, Dębicki, Emerle (Pliżga), Skiba, Krawiec (A. Wołoch)

W kolejnym spotkaniu AMSPN Hetman Zamość podejmował u siebie Opolanina Opole Lubelskie. Po kolejnym słabym spotkaniu naszej drużyny AMSPN Hetman zremisował 1:1, jedyną bramkę dla Hetmana strzelił Adrian Wołoch, a dla Opolanina Michał Rożek.

AMSPN Hetman Zamość - Opolanin Opole Lubelskie 1:1

65’ A. Wołoch 86’ Rożek

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, J. Baran , Kudryavtsev, Mazur, K. Wołoch, Skiba, Czady, Bubeła ,D. Baran, Pliżga, A. Wołoch

Potem nadszedł czas na rywalizację z odwiecznym przeciwnikiem- Ładą Biłgoraj. Mecz był niesamowicie wyrównany, obie strony miały wiele okazji jednak padły tylko dwie bramki. Hetman zremisował z Ładą 1:1.Bramkę dla Hetmana zdobył Bubeła a dla Łady Gawroński.

Łada 1945 Biłgoraj – AMSPN Hetman Zamość 1:1

41’ Gawroński 47’ Bubeła

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, J. Baran, Mazur, Kudryavtsev, Fidler, Czady, Bubeła, D. Baran, Skiba(Bukowski), A. Wołoch(Pliżga), Proć ( K. Wołoch(Emerle))

W następnej kolejce AMSPN Hetman zmierzył się w Dęblinie z miejscowymi Czarnymi. Hetman zagrała naprawdę dobre spotkanie, mieliśmy wiele sytuacji jednak tego dnia w Dęblinie zabrakło skuteczności. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Czarni Dęblin - AMSPN Hetman Zamość 0:0

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, J. Baran, Mazur, Kudryavtsev, Fidler, Skiba(Proć), Czady, Bubeła, Dębicki(A.Wołoch), D. Baran, Pliżga

W 7 kolejce AMSPN Hetman podejmował Janowiankę Janów Lubelski. Hetman grał dobrze ale tylko do straty bramki. Wcześniej bramkę dla Hetmana strzelił Skiba. W 42 minucie bramkę dla gości zdobył Miś. A w drugiej połowie słabo grającego Hetmana dobił w 60 minucie Chmiel.

AMSPN Hetman Zamość – Janowianka Janów Lubelski 1:2

31’ Skiba 42’ Miś

60’ Chmiel

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka(Kiecana), J. Baran, Mazur, Kudryavtsev, Fidler, Skiba, A. Wołoch, Bubeła, Czady, D. Baran, Pliżga

W 8 kolejce nastąpiło przełamanie Hetman zdemolował na wyjeździe Victorię Żmudź 5:1. Już w 4 minucie Kudryavtsev strzelił bramkę ale w 22 minucie Victoria odpowiedziała bramką Sawy, na szczęście minutę przed końcem 1 połowy Kudryavtsev wyprowadził Hetmana na prowadzenie. 2 połowa to był koncert gry Hetmana najpierw w 58 minucie trafił Skiba następnie w 80 minucie gola strzelił Adrian Wołoch a w 90 minucie wynik ustalił najlepszy zawodnik spotkania- Kamil Pliżga. W podziękowaniu za dobry mecz Kamil Pliżga dostał od licznie zgromadzonych kibiców hetmana mały prezent J.

Victoria Żmudź - AMSPN Hetman Zamość 1:5

22’ Sawa 4’ Kudryavtsev

44’ Kudryavtsev (k)

58’ Skiba

80’ Wołoch

90’ Pliżga

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana, Fidler(Baran), Mazur, Kudryavtsev, K. Wołoch, Skiba, Czady, D. Baran, Proć(Bukowski), Pliżga, A. Wołoch(Krawiec)

Po meczu z Victorią zespół Hetmana nieoczekiwanie opuścił Jan Złomańczuk (trener naszego klubu), nowym trenerem został Andrzej Rycak.

W następnym spotkaniu Hetman grał u siebie z czerwoną latarnią ligi- Gromem Kąkolewnica. Ostatni zespół tabeli długo stawiał opór ale AMSPN Hetman w 2 minuty załatwił sprawę. W 69 minucie wynik otworzył Damian Baran a w 71 minucie Kudryavtsev ustalił wynik spotkania.

AMSPN Hetman Zamość – Grom Kąkolewnica 2:0

69’ D. Baran

71’ Kudryavtsev

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana, J. Baran, Mazur, Kudryavtsev, Fidler (K. Wołoch), Skiba(Bukowski) ,D. Baran, Bubeła, Dębicki(Myszka), Pliżga, A. Wołoch(Krawiec)

W następnej kolejce Hetman pojechał do Lubartowa na mecz z ówczesnym liderem- Lewartem Lubartów. Mecz był bardzo wyrównany długo utrzymywał się bezbramkowy remis jednak w 70 minucie Kamil Pliżga strzelił jedynego gola. Było to 3 zwycięstwo z rzędu piłkarzy z Zamościa.

Lewart Lubartów – AMSPN Hetman Zamość 0:1

70’ Pliżga

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana, Fidler, Mazur Kudryavtsev, K. Wołoch, Skiba, Czady, Bubeła (A. Wołoch), Dębicki, D. Baran (Bukowski) , Pliżga

W następnej kolejce czekały Hetmana kolejne derby tym razem z Omegą Stary Zamość. AMSPN Hetman zaczął mecz bardzo agresywnie i już w 4 minucie z rzutu karnego trafił Kudryavtsev. Jednak z minuty na minutę przewaga Hetmana malała a w 33 minucie Pedro strzelił wyrównującego gola dla Omegi. Długo utrzymywał się remis, jednak w 80 minucie Kamil Pliżga dał Hetmanowi 3 punkty.

AMSPN Hetman Zamość-Omega Stary Zamość 2:1

4’ Kudryavtsev 33’ Pedro

80’ Pliżga

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana, Fidler, Mazur, Kudryavtsev, K.Wołoch, D. Baran, Dębicki, Bubeła, Czady, Pliżga, Skiba

W 12 kolejce Hetman pojechał do Ryk na spotkanie z Ruchem Ryki. Od początku obydwie drużyny skupiały się na obronie i grze z kontrataku. Od 2 połowy Hetman bardziej otworzył mecz i w 70 minucie Czady otworzył wynik. W 78 minucie Adrian Wołoch Podwyższył na 2:0. A na 10 minut prze końcem Dębicki strzelił na 3:0 i było już jasne że Hetman zostanie liderem IV ligi. W 85 minucie honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Kępka. A w ostatnich sekundach Dębicki dobił gospodarzy strzelając Gola na 4:1.

Ruch Ryki – AMSPN Hetman Zamość 1:4

85’ Kępka 70’ Czady

78’ Wołoch

80’ Dębicki

90’ Dębicki

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana(Kierepka), J. Baran, Bubeła, Fidler(Myszka), Skiba, Czady, K. Wołoch(Bukowski), Dębicki, Pliżga, A.Wołoch

W 13 kolejce AMSPN Hetman podejmował u siebie rewelację rozgrywek- Kryształ Werbkowice. 1 połowa była bardzo wyrównana jednak w 21 minucie błąd obrony i bramkarza Hetmana strzałem z około 20 metrów wykorzystał Kamil Antoniuk. Do szatni Hetman schodził z jedno bramkową stratą. W pierwszej akcji 2 połowy kolejny fatalny błąd defensywy wykorzystał Aleksander Poterucha, kibice z Werbkowic szaleli ze szczęścia. W 65 minucie rozpoczęła się gonitwa Hetmana najpierw gola strzelił niezawodny Kamil Pliżga. W 73 minucie Przemysław Dębicki wyrównał. W 78 minucie Hubert Czady zdobył fenomenalną bramkę na 3:2. Na 4:2 podwyższył Kudryavtsev a wynik pięknym strzałem z woleja ustalił Hubert Czady.

AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 5:2

65’ Pliżga 21’ Antoniuk

73’ Dębicki 46’ Poterucha

78’ Czady

84’ Kudryavtsev

88’ Czady

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana, Fidler(Emerle), Kudryavtsev, Mazur, K. Wołoch, Skiba(Baran), Bubeła, Dębicki, Czady, Pliżga(Bukowski), A. Wołoch

W przed ostatniej kolejce rundy jesiennej Hetman pojechał na trudny teren do Końskowoli i niestety w słabym stylu przegrał z Powiślakiem. Jedyną bramkę w 56’ zdobył Damian Kopeć. Po stracie bramki Hetman atakował ale to nic nie dało.

Powiślak Końskowola – AMSPN Hetman Zamość 1:0

56’ Kopeć

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, J. Baran, Kudryavtsev, Mazur, Fidler, Czady, A. Wołoch (D. Baran), Bubeła(Bukowski), Dębicki, K. Wołoch(55 Krawiec), Pliżga

W ostatniej kolejce rundy jesiennej AMSPN Hetman Zamość podejmował u siebie Orion Niedrzwica Duża, pierwsza połowa była zdominowana przez Hetmana jednak gole nie padły. W drugiej połowie mecz się rozkręcił, w 70’ Kamil Pliżga strzelił gola na wagę 3 punktów.

AMSPN Hetman Zamość – Orion Niedrzwica Duża 1:0

70’ Pliżga

AMSPN Hetman Zamość: Kierepka, Mazur, J. Baran, Kudryavtsev, K. Wołoch, Skiba (Fidler), Dębicki (Bukowski), Bubeła, D. Baran (Krawiec), Pliżga, A. Wołoch (Emerle)

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ:

POZYCJA:1 PUNKTY: 28 (8 zwycięstw, 4 remisy, 3 porażki)

NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO: 5:1 z Victorią Żmudź NAJWYŻSZA PORAŻKA: 1:2 z Janowianką Janów Lubelski

NAJLEPSZY STRZELEC: Kamil Pliżga oraz Vladyslav Kudryavtsev (5 goli)

NAJWIĘCEJ CZASU NA BOISKU: Bartłomiej Mazur (15 spotkań rozegranych, 1350 minut)

ŚREDNIA WIEKU ZAWODNIKÓW: około 19 lat (dokładnie 19,043 roku)

KAPITAN: Bartłomiej Mazur