Marcin Łyś nie jest już prezesem AMSPN Hetmana Zamość

Dnia 25.11.2014 komisja rewizyjna AMSPN Hetman Zamość przyjęła dymisję dotychczasowego prezesa klubu Marcina Łysia. Marcin Łyś był prezesem klubu od 2001 roku, nowym prezesem został dotychczasowy członek zarządu Adam Witkowski.

W związku z długoletnim, osobistym zaangażowaniem Marcina Łysia na rzecz utworzenia oraz funkcjonowania A.M.S.P.N. „Hetman’’ Zamość, wszyscy składamy mu serdeczne podziękowania.

Dziękujemy za wysiłek włożony w pracę na rzecz rozwoju tej dyscypliny sportu, a tym samym promocji naszego Miasta poprzez propagowanie piłki nożnej, na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Szczere wyrazy uznania za odpowiedzialność, wytrwałość i zaangażowanie. Dzięki staraniom Marcina Łysia Nasz Klub zawsze stanowił markę w rywalizacji sportowej, a jednocześnie uczestnictwo w zajęciach sportowych pozwoliło wielu młodym ludziom na realizację ich osobistych marzeń.

Życzymy wielu dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Zarząd,zawodnicy,działacze i kibice

AMSPN”Hetman’’Zamość